Miniatyrmåleri

225656

MINIATYR, 1800-tal, föreställande kammarherre friherre Johan Vierkel von Wrangel, monogramsignerad V. Hall, gouache på ben, ca 8x6,5 cm

Konst, Måleri

Monter 12

Miniatyrmåleri

Budhistorik (1 bud)

1100514
2014-01-15 14:13:17

2014-01-22 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.