Fällbord

225654

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-tal, skiva av alrotsfanér, höjd 74, 89x88 cm

Slitage

Rum 5

Fällbord

Budhistorik (12 bud)
1109532
1 900
1109518
1 800
1109530
1 800
1109518
1 700
1109529
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.