Karmstolar 4 st

225653

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-tal, Karl Johan stil, mahognyfanér, träskuren dekor föreställande lagerkrans

Slitage

Rum 8

Karmstolar 4 st

Budhistorik (29 bud)
1109736
3 200
1109731
1109726
2 800
1109717
2 600
1109709
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.