Harald Klinkowström oljemålning

225635

KLINKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): "Landskap i grått", signerad Klinkow ?, olja på duk, 59x74 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (4 bud)

1109139
450
1109116
1108721
1103375

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.