Roland Svensson

225634

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 53/250, färglitografi, 33x42 cm

Rum 8

Roland Svensson

Budhistorik (27 bud)
1109278
5 200
1109272
5 000
1109270
4 800
1109271
4 800
1109270
4 600

Slutpris SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.