Jean-Luc Poivret olja

225621

POIVRET, Jean-Luc (född 1950): "L´etang", signerad och daterad -83, olja på pannå, 64x105 cm
PROVENIENS: Galleri Ressle, Stockholm

Konst, Måleri

Rum 3

Jean-Luc Poivret olja

Budhistorik (15 bud)
1109895
1109542
950
1109892
900
1109542
850
1109891

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.