Olle Nordberg oljemålning

225617

NORDBERG, Olle (1905-1986): "Vår-blommande päronträd, signerad och daterad Olle Nordberg -48, olja på pannå, 38x45 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1109608
3 600
1109605
3 400
1109603
3 200
1109602
1109599
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.