Matservisdelar

225611

MATSERVISDELAR, ca 60 st., Rörstrand "Vineta", bestående av: 7 tallrikar, 10 djupa tallrikar, 10 dessertskålar, 10 förrättstallrikar, 7 assietter, 10 äggkoppar, såsskål, såssnipa, soppterrin, 2 uppläggningsfat

Skador och lagningar, missfärgningar

Keramik/Porslin

Monter 12

Matservisdelar

Budhistorik (10 bud)
1109522
1109514
1109520
1109514
600
1109496
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.