Eskil Hansson oljemålning

225603

HANSSON, Eskil (född 1926): Komposition, signerad och daterad Eskil Hansson -80, olja på duk, 96x58 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Eskil Hansson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1113563
2 400
1113469
1111920
1111925
1111920
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.