Björn Nyman

225602

NYMAN, Björn (född 1934): "25 föremål på panel", signerad och daterad i bilden B.N. 1984, akryl/olja på pannå, 32,5x41 cm

Ytmärken

Konst

Monter 12

Björn Nyman
Budhistorik (18 bud)
1108319
5 200
1108109
5 000
1108316
5 000
1108109
4 800
1108108

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.