Klaffbord 1800-tal

225589

KLAFFBORD på hjultrissor, 1800-talets andra hälft, låda i sargen, höjd 75, 88x (utfälld 96 cm)

Senare bemålad

Rum 8

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1107154
1103727
1 400
1103727
1103726
1103228
700

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.