CE "Figge" Fredriksson olja 1910-tal

225587

FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): 'Baigneuse, signerad och daterad Fredriksson -19?, olja på pannå, 36x40 cm

Konst, Måleri

Rum 5

CE

Budhistorik (16 bud)
1114129
8 000
1111725
7 800
1114128
7 800
1111725
7 600
1113669
7 400

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.