Soffa sengustaviansk

225579

SOFFA, 1800-tal, sengustaviansk, kannelerad dekor, bemålad, längd 185 cm

Tyg med slitage

Rum 11

Soffa sengustaviansk

Budhistorik (10 bud)
1106484
1106338
3 800
1106338
3 600
1106483
3 400
1106338
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.