Lars Gynning olja

225573

GYNNING, Lars (1920-2003): Komposition, signerad Gynning, olja på duk, 60x72 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Lars Gynning olja
Budhistorik (7 bud)
1113782
600
1109569
550
1109092
500
1107839
450
1107411

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.