Lasse Åberg litografi

225570

ÅBERG, Lasse (född 1940): Piplärka, färglitografi, signerad Lasse Åberg, 86/150, 27x31 cm

Fack 4

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (11 bud)
1108110
750
1107635
700
1105130
650
1105109
600
1104994
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.