Hans Arnold litografi

225568

ARNOLD, Hans (1925-2010): "Gigolo", signerad Arnold, litografi 6/100, 38x49 cm

Fack 1

Hans Arnold litografi
Budhistorik (4 bud)

1107765
450
1106407
1107517
1106407

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.