Tore Nyberg oljemålning

225566

NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -53, olja på duk, 66x101 cm

Konst, Måleri

Tore Nyberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1114219
8 200
1106170
8 000
1106170
6 000
1104753
2 600
1104353
2 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.