Nils Kölare akryl på duk

225563

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad Nils Kölare, signerad och daterad Kölare -78, akryl på duk, 59x79 cm

Smärre tryckskador, märken

Konst

Rum 5

Nils Kölare akryl på duk

Budhistorik (21 bud)
1108728
6 600
1108743
6 400
1108728
6 200
1108733
6 200
1108728
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.