Patrik Reuterswärd oljemålning 1920-tal

225556

REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): "Kvinna vid trappa", signerad och daterad P Reuterswärd -2?, olja på duk, 81x64 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

1112750
2 800
1106903
1104749

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.