Pierre Olofsson träsnitt

225545

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): "Lekfull rörelse", signerad Olofsson, 2/30, 1948, träsnitt 52x59 cm:
PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

Rum 10

Pierre Olofsson träsnitt

Budhistorik (18 bud)
1112792
3 600
1112678
3 400
1112452
3 200
1112401
2 800
1112290
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.