Bengt Lindström färglitografi

225540

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Komposition, signerad Lindström, 50/99, färglitografi, 76x54 cm

Fack 12

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1103700
1 800
1106988
1 700
1103700
1 600
1106986
1103700
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.