Per Lindhberg pastell

225538

LINDHBERG, Per (1786-1868): Pojke med häst, signerad och daterad a tergo P Lindhberg 1822, pastell, 38x31 cm

Veck

Konst, Måleri

Rum 2

Per Lindhberg pastell

Budhistorik (14 bud)
1108039
3 600
1108208
3 600
1108039
3 400
1108207
3 200
1108039

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.