Helga Wachholz oljemålning

225536

WACHHOLZ, Helga (Tyskland född 1936): "Kassandras house", signerade och daterade Helga Wachholz 1984, olja på duk, ca 82x89 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Helga Wachholz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1113696
1 900
1112567
1 800
1111995
1111960
900
1110095
550

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.