Sten Ludvigh Nyström oljemålning

225535

NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): "The Pi-Tsung Theme", signerad och daterad 1988 atergo, olja på duk, 88x56 cm

Konst, Måleri

Rum 7

Budhistorik (25 bud)
1112659
5 400
1112658
5 200
1112658
5 000
1112655
4 800
1112650
4 600

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.