Helga Wachholz oljemålning

225533

WACHHOLZ, Helga (Tyskland född 1936): "Den raka vägen", signerade och daterade Helga Wachholz 1984, olja på duk, ca 93x96 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Helga Wachholz oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1104180
1104081
1 600
1099441
1099415

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.