Anders Zorn etsning

225532

ZORN, Anders (1860-1920): Dans i Gopsmor, 1906, signerad Zorn, etsning, 30x20 cm,Litteratur: ZG 197, H&H 205

Rum 11

Anders Zorn etsning

Budhistorik (7 bud)
1107957
3 200
1107956
2 600
1107812
1107796
1106395
1 700

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.