Einar Forseth blandteknik

225514

FORSETH, Einar (1892-1982): "Storlien", signerad Forseth, blandteknik, 23x30,5 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Rum 8

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (2 bud)

1106397
1100241

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.