Einar Forseth blandteknik

225513

FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss/förslag: "Coventry Cathedral", osignerad, blandteknik på kartong, 136x104 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, 2 delad

Konst, Måleri

Kundcenter

Einar Forseth blandteknik
Budhistorik (3 bud)

1106702
1106620
1100228

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.