Saltkar porfyr

225506

SALTKAR, 1 par, 1800-tal, porfyr, fasetterad sida, diameter ca 5,8 cm
PROVENIENS: Prosten K.A. Fellström, Skellefteå

Skador, nagg

Diverse

Monter 9

Saltkar porfyr

Budhistorik (3 bud)

1105539
1102248
500
1102247

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.