Arkivskåp

225505

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, höjd 162, 76x58 cm

Lås samt 2 lister saknas, slitage

Rum 6

Arkivskåp

Budhistorik (31 bud)
1108663
3 200
1108668
1108663
2 800
1108665
2 600
1108663
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.