Lennart Aschenbrenner färglitografi

225504

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -86, 325/330, färglitografi, 43x62 cm

Fack 4

Budhistorik (6 bud)
1105967
500
1106323
500
1105967
450
1106322
1105967

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.