Fällbord Mälardalen

225500

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, skiva i alrotsfaner, höjd 74, 89x87,5 cm

Renoverad, smärre fanérskador

Rum 5

Fällbord Mälardalen

Budhistorik (1 bud)

1100648
2014-01-15 17:48:28
1 400

2014-01-21 kl 18:49
Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.