Slagbord 1800-tal

225499

SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd 77, bredd 118, total längd 193 cm

Slitage, sprickor, senare underrede

Rum 5

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
1108214
1108031
1102532
1102530
950
1102528
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.