Ljusstakar directoire

225497

LJUSSTAKAR, 1 par, directoire omkring 1800, försilvrad mässing, s.k. argent haché, höjd 25 cm

Försilvring med slitage, en ljuspipa med lagning, bucklor

Belysning, Ljusstakar

Monter 8

Ljusstakar directoire

Budhistorik (12 bud)
1108168
850
1108167
1108166
750
1107698
700
1107898
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.