Rolf Hanson färglitografi

225491

HANSON Rolf (född 1953): "Rött hus" färglitografi, signerad, 23/100, 31x42 cm

Fack 15

Rolf Hanson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
1106450
1104754
1102924
1102922
950
1099692

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.