Henry Unger färgetsning

225483

UNGER, Henry (född 1944): Komposition, signerad H Unger, 12/180, färgetsning, 54x40 cm

Fack 3

Henry Unger färgetsning

Budhistorik (1 bud)

1108742
2014-01-21 22:12:47

2014-01-21 kl 22:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.