Henry Unger färgetsning

225482

UNGER, Henry (född 1944): Komposition, signerad H Unger, 12/180, färgetsning, 54x40 cm

Konst

Fack 6

Henry Unger färgetsning

Budhistorik

2014-01-21 kl 18:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.