Ljuskrona sekelskiftet 1900

225476

LJUSKRONA, omkring 1900, 5 ljusarmar, förgyllt trä, träskuren dekor, höjd 76 cm

Skador, lagningar

Ändringar/tillägg
En lagning har lossat - en ljusarm lös

Belysning, Ljuskronor

Rum 2

Ljuskrona sekelskiftet 1900

Budhistorik (4 bud)

1107791
450
1107695
1106738
1100351

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.