Skåp med glasdörrar

225473

BOKSKÅP, sannolikt Danmark, 1800-tal, fanérat i valnöt och valnötsrot, 224, 128x47 cm

Ytskador, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Skåp med glasdörrar

Budhistorik (36 bud)
1108837
12 500
1108836
12 000
1108834
11 500
1108831
11 000
1108830
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 193 EUR, 1 341 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.