Skrivbord 1800-tal

225470

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, skiva delvis klädd i rött läder, lådor i sargerna, svarvade ben, höjd 75, 157x95 cm

Hjultrissor saknas, smärre ytskador

Rum 5

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1107951
1 600
1107936
1107934
1107914
850
1107732

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.