Byrå 1700-tal

225469

BYRÅ, Frankrike, Louis XVI, 1700-tal, fanérad i valnöt, mässingsbeslag med fleuroner, intarsiadekor, höjd 80, 93x52 cm

Maskstunget, slitage, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Byrå 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
1108401
6 800
1108393
6 600
1108399
6 400
1108393
6 200
1108390
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.