Matbord 1800-tal

225468

MATBORD, England, 1800-tal, mahogny, tredelade pelarfötter avslutade i hjultrissor i mässing, höjd 71, 166x107 cm, en iläggsskiva bredd 55 cm medföljer

Fanérskador, repor, en bordskiva med skada

Rum 9

Matbord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1108282
1108280
1 300
1108279
1108278
1107560

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.