Bord England

225467

BORD, England, Regency, fanérat i mahogny, på godronnerad pelarfot, lådor i sargen, fotavslut med avslut i form av lejontassar i mässing, höjd 73, 128x80 cm

Lagningar, hjultrissor saknas, smärre ytskador, bordsskivan ngt blekt, ngt lös pelarfot

Rum 10

Bord England

Budhistorik (3 bud)

1107911
850
1107910
1105951
750

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.