Karmstolar Louis XVI-stil

225466

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, förgyllda, skuren dekor, broderad klädsel

Skador, lagningar

Rum 2

Karmstolar Louis XVI-stil

Budhistorik (37 bud)
1108377
6 800
1108371
6 600
1108369
6 400
1108365
6 200
1108361
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.