Karmstolar Louis XV stil

225465

KARMSTOLAR, 2 st., snarlika, Louis XV stil, träskuren dekor, klädsel i petit points

Slitage, skador

Rum 5

Karmstolar Louis XV stil

Budhistorik (6 bud)
1108452
550
1107980
500
1108451
450
1107980
1108450

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.