Klaffbord 1800-tal

225464

KLAFFBORD, med låda i sargen, England, 1800-tal, mahogny med intarsia, höjd 63 cm, 86x45 cm, total bredd 91 cm

Senare beslag, smärre ytskador

Rum 10

Klaffbord 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1108770
600
1108766
550
1108758
500
1108757
450
1108368

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.