Takkrona mässing

225462

TAKKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i mässing, 9 ljusarmar, elektrifierad, höjd 85 cm

Armar med ytslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 10

Takkrona mässing

Budhistorik (11 bud)
1108311
1 300
1108309
1108297
1107666
1107647

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.