Anette Björk-Svensson oljemålning

225459

BJÖRK-SWENSSON, Anette (född 1956): Höghus Grimstad, signerad och daterad A Björk 95, olja på duk, 101x90 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (69 bud)
1108587
21 000
1108579
20 000
1108582
19 500
1108579
19 000
1108575
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 159 EUR, 2 459 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.