Märtha Tynell oljemålning

225457

TYNELL, Märtha (1865-1930): Venedig, signerad M. Tynell, olja på duk, ca 67x120 cm

Smärre färgbortfall, obetydliga nålstick

Konst, Måleri

Rum 6

Märtha Tynell oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1108234
1108219
2 600
1107502
2 400
1105798
1105418

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.