Olle Nordberg oljemålning

225453

NORDBERG, Olle (1905-1986): "I finrummet", signerad och daterad Olle Nordberg 54, olja på pannå, ca 41x33 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1108596
950
1104950
900
1104241
850
1103317
1104239

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.